Casting Miss Polonia Dolnego Śląska

Szanowni Państwo, ze względu na ogłoszoną żałobę narodową, casting do konkursu Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego mający się odbyć w dniach 15-16.02.2019r zostaje przełożony na dzień 22.02.2019. Godziny castingu pozostają takie same (12.00-18.00).
W piątek 15.02 i sobotę 16.02 w godzinach od 12 do 18 na Małym Patio Galerii Piastów w Legnicy, powstanie specjalne stoisko konkursu Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego.

 

O konkursie

Konkurs Miss Polonia to najstarszy w Polsce i jedne z najstarszych na Świecie konkursów piękności. W tym roku obchodzi swój jubileusz 90cio-lecia istnienia. Konkurs od samego początku uzyskał miano największej, najbardziej prestiżowej imprezy w Polsce. Sukcesy Polki odnosiły też na skali międzynarodowej, na konkursach Miss World czy Miss Universe.

 

Nie tylko wygląd

Konkurs Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego, z okazji swojego jubileuszu będzie organizowany na niespotykaną dotąd skalę. W połowie kwietnia zostanie zorganizowana gala półfinałowa. W maju finalistki konkursu pojadą na specjalnie zorganizowane zgrupowanie do Hotelu Buczyński w Świeradowie Zdroju, gdzie przejdą liczne warsztaty, wykłady, ćwiczenia. Chcemy pokazać że tytuł Miss Polonia, to nie tylko wygląd, ale też silny charakter i niepowtarzalna osobowość. – mówi koordynator projektu, Paweł Zabilski z firmy FL Group.

 

Kto może wziąć udział?

Udział w konkursie może wziąć każda obywatelka Polski, w wieku między 18 a 26 lat. W piątek i sobotę w Galerii Piastów w Legnicy na małym Patio, każda potencjalna chętna kandydatka będzie mogła zapytać organizatorów o szczegóły konkursu. Dodatkowo, na miejscu będzie też fotograf, który wykona każdej kandydatce dwa zdjęcia.

Szczegóły castingu -> https://www.facebook.com/events/316246899238542/

Regulamin i ankieta -> http://misspoloniadolnegoslaska.com.pl/zostan-miss/


 
Więcej informacji misspoloniadolnegoslaska.com.pl

Partnerzy:
Hotel Buczyński Medical&SPA
Filos Logos
Factory Of Look
Ekopaleciak
sunbarrel.pl
Miasto Legnica - Patronat Honorowy Prezydenta Miasta

Media:
ESKA INFO Wrocław
Gazeta Wrocławska
Panorama Legnicka - Legnica Nasze Miasto


Galeria PiastówCopyrights © 2013 Galeria Piastów - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Mind Progress